Masza i Niedźwiedź - domek Maszy i Niedźwiedzia

Dzieci kochają oglądać bajki. Dzięki nim poznają świat animowanych bohaterów i rozwijają swoją wyobraźnię. Jeśli szukasz ciekawego prezentu dla dziecka, który z pewnością sprawi mu radość, możesz wybrać zabawkę z motywem ulubionej bajki. Taki prezent na pewno ucieszy obdarowanego maluszka i zajmie go na długie godziny.

Masza i Niedźwiedź domek – pomysł na trafiony prezent

Masza jest dziewczynką, którą rozpiera energia. Wszędzie jej pełno i ma mnóstwo niesamowitych pomysłów, przez co często wpada w tarapaty. Jej opiekunem jest cierpliwy i opanowany Niedźwiedź. Jednak nawet jemu czasami puszczają nerwy, zwłaszcza kiedy Masza, kolejny raz pakuje się w kłopoty. Razem tworzą duet szczęśliwych kompanów. Mała psotnica i jej przyjaciel Miś są ulubionymi postaciami wielu dzieci. Masza i Niedźwiedź domek Maszy z pewnością spodoba się fanom tej postaci. Żółty, kolejowy budynek, wygląda zupełnie jak bajkowy i wyposażony jest w otwierane drzwi i okna oraz łóżko, meble i zabawki. Co najważniejsze w zestawie znajduje się figurka Maszy, dzięki czemu dziecko będzie mogło odgrywać swoje ulubione sceny z bajki. Domek można złożyć do mniejszych rozmiarów, aby maluszek mógł go samodzielnie przenieść.

Dla fanów spokojnego i opanowanego misia przeznaczony jest Masza i Niedźwiedź domek niedźwiedzia. Zbudowany z powalonego drzewa dom wyposażony jest w zestaw mebli m.in. ulubiony fotel Niedźwiedzia, telewizor oraz magiczną skrzynię. W zestawie znajduje się także figurka Maszy i jej przyjaciela Misia. Jeśli Twoje dziecko lubi śnieg i lepienie bałwanka, możesz wybrać dla niego zimową wersję domku.

Na szczególną uwagę zasługuje dwupoziomowy domek Maszy i Niedźwiedzia. Oprócz identycznego jak w bajce wyposażenia, takiego jak stolik ze smakołykami lub lodówka, domek posiada dodatkowe pomieszczenie na piętrze. Jest to sypialnia Niedźwiedzia, w której znajduje się łóżko i małe okienko. Prowadzą do niej identyczne jak w bajce schodki.

Domek z bajki – dlaczego warto wybrać?

Zabawki typu Simba Masza i Niedźwiedź domek Maszy, są produktami, dzięki którym dziecko nie tylko może odgrywać ulubione scenki z bajki. Może także poprzez zabawę naśladować swoje codzienne życie, a przez to rozwijać umiejętności społeczne. Zabawa domkiem z bajkowymi postaciami pobudza wyobraźnię dziecka, rozwija jego kreatywność oraz pozwala lepiej zrozumieć otaczającą je rzeczywistość. Zabawki Simba charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Są trwałe i solidne, dzięki czemu dziecko będzie mogło dłużej cieszyć się zabawą. Domki wyglądają dokładnie jak te w bajce o Maszy i Niedźwiedziu, co sprawi, że Twoja pociecha pokocha zabawę nimi już od pierwszych chwil.